Cesty

Věřím, že některá místa na světě mají zvláštní sílu - rezonanci, která otevírá nové dveře.

Šestým rokem provádím ženy (a odvážné muže) na poutích po místech, které vnímám jako „posvátná“, a která jsou nabitá historií. V Anglii, Francii, teď nově Asii, a dokonce i v magických Himalájích (Bhútánské království).

Nesnáším organizovanou turistiku a právě proto ráda nabízím zájezdy, které mají v sobě hodně „vzduchu“ - prostoru pro sebe-reflexi, meditaci, odpočinek a zároveň zkoumání sebe sama.

Má osobní zkušenost je taková, že dovolená může být mnohem víc než jen mobil plný pěkných fotek… může změnit život. A to je zkušenost, kterou se snažím zprostředkovat…

V této kategorii nejsou zatím žádné články.

Ohlasy:

"Ač je to právě týden, co jsme se "vylodily" po týdenní báječné akci, tak za sebe říkám, že nálada v duši přetrvává... a zážitky nezapomenutelné, prožitky ještě stále živé... Asi to bude i ještě dlouho tělo i duše vstřebávat:-) A to je moooc dobře! Ještě jednou díky za to vše, co mi bylo nabídnuto k zažití, prožití, vnímání, nalezení a probrání.... vně i u vnitř...
Přeji krásný den Tobě i všem souputnicím z Avalonu!  Slunce v duši, s láskou v srdci." 
Venda

 

"Milá Lili a Mirko, ráda bych se připojila s poděkováním. Včera na letišti jsme byly tak nějak mimo, že nám došlo až venku, že jsme se nerozloučily.:-) Lili, tobě bych ráda poděkovala za zprostředkování návštěvy takových silných a neuvěřitelně krásných mystických míst, za prožívání radosti a krásy z kontaktu s Bohyní, z rituálů, které bych ráda začlenila i do dalšího života….. Držím Ti moc palce, ať se Ti daří, skutečně obdivuji Tvoji dospělost a moudrost nečekanou k Tvému věku. Děkuji Vám oběma za organizaci a celkovou podporu, obě s Věrkou jsme si to neskutečně užily. S láskou a přáním všeho dobrého" 
Dana

 

"Milá Lili, chci ti ještě jednou moc poděkovat za nádherný dar, který jsi mi dala prostřednictvím pouti do Glastonbury. Pro mne se tam odehrálo 2. největší misterium mého života. Tím prvním bylo živé setkán se Smrtí. Nyní jsem se setkala s Láskou.  Jsem naplněna radostí, pokorou a neskonalou vděčností. Ještě jednou děkuji."
S láskou Věra

 

"Lilia, je uzasne sadnut si po niekolkych tyzdnoch opat za internet a vidiet tam Tvoj ziarivy e-mail. Tvoju pritomnost v svojom Zivote vnimam ako velky Dar... odovzdala si mi vela hodnotneho, a to si dodatocne uvedomujem aj teraz, ked spracuvavam energie, udalosti, zazitky z nasho dobrodruzstva v Avalone. Si neuveritelne inspirujuca a krasna Bytost, ktora vyvolava vzdy usmev na perach. Namaste***"

Ema

 

"Kdyz lidem vypravim o sve dovolene, tak jim vzdy rikam, ze to byla ma nejkrasnejsi dovolena v mem zivote...a myslim to naprosto vazne. A oni mi naoplatku vsichni rikaji, ze jsem nejaka jina...ze vyzaruji klid a jeste "neco". Je to neuchopitelne,ale citim, ze me pobyt s vami vsemi v Avalonu urcite zmenil.....k vnitrni krase a radosti ze zivota....tak nyni nechavam vse doznivat a verim, ze se nenecham zase prevalcovat beznym zivotem."
Denisa

 

"Něco tak líbezně krásného se mnou zůstane navždy. Když jsem večer po příletu ulehla ke spánku, viděla jsem hodně obrazů, hlavně Chalice Well a tolik světelných bytostí! Jak dobře se mi usínalo v úžasných energiích..."
Marika


Slunovrat 2010

Veľmi pekne ĎAKUJEM za úžasný čas v Provance, každá akcia tohto typu ma na chvíľu naladí na to ako by to mohlo byť, pomaličky sa to snažím vložiť do života a šíriť iným žienkam.

Danica

"Milá Lili, srdečně zdravím, teprve nyní mám chvíli klidu k odepsání. Návrat do pracovního procesu byl hodně těžký, bylo to, jako bych nechala v Avalonu Duši...Děkuji ještě jednou za VŠE co skrze Tebe ke mě přišlo,ať ,,hmotného či nehmotného..jsou to pro mě velké Dary. S Tvým náramkem jako by přišla velká Milost /tak, to krásně pojmenovala Iva/ a Tvé učení je ve velké Lásce, Úctě a Moudrosti ke všem. Moc ráda někdy zavítám na Tvůj seminář. Všechny odkazy, ketré jsi poslala ještě ten den putovaly ode mne k dalším ženám a budu moc ráda, když touto cestou přijde k Tobě zpět mé DÍKY..Posílám Ti alespoň dvě fotečky, jako vzpomínku..ostatní pošlu pak hromadně ženám do kruhu. Objímám má krásná, požehnaná průvodkyně.." Evelína

Beltane 2011

22.9.2013 - 26.9.2013 Čas: 00:00 - 22:51 Místo: Avalon (Glastonbury, UK)

Mabon v Avalon

Mabon v Avalon
MABON - oslava jesennej rovnodennosti v AVALONE (Glastonbury v Anglicku). Pozývame Vás na Púť po stopách keltskej mudrosti, do ríše Avalonskej mágie, ku znovuzrodeniu posvätnej ženskosti. Pôjdeme do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde je prítomnosť Bohyne cítiť na každom kroku.
Celý článek
 

16.6.2014 - 23.6.2014 Čas: 00:00 - 00:00 Místo: Glastonbury, Anglie

Magický Slunovrat v Avalonu

Magický Slunovrat v Avalonu
Zveme Vás na Pouť po stopách Keltské Moudrosti, do říše Avalonské Magie, ke znovuzrození posvátné ženskosti! Vydáme se do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde přítomnost Bohyně je vidět a cítit na každém kroku... Během tohoto pobytu budeme mít jedinečnou příležitost oslavit právě Slunovratový večer uvnitř kruhu Stonehenge, který je běžně pro veřejnost uzavřen.... a následné ráno přivítáme společně východ slunce při druidských oslavách na posvátné hoře Tór.
Celý článek
 

27.7.2014 - 3.8.2014 Čas: 15:00 - 15:00 Místo: Avalon

Lammas v AVALONU

Lammas v AVALONU
Srdečne Vás pozývame na Púť po stopách keltskej múdrosti, do mystického Avalonu v Anglicku, ku znovuzrodeniu posvätnej ženskosti. Pôjdeme do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde je prítomnosť Bohyne cítiť na každom kroku. Toto miesto je jednou zo srdcových čakier Zeme. Glastonbury je svet vonkajší a Avalon svet vnútorný. Miesta su nadherne a velmi energeticky silne a uz samotna pritomnost na tychto miestach otvára tvorive schopnosti. Tento proces este podporime ritualmi na silovych miestach a vzajomnou podporou v ženskom kruhu. Z poslednej cesty sme sa vsetky vratili nadherne rozziarene a vedome si Bohyne, ktora zije v kazdej z nas. Táto púť je cestou za sebapoznaním, sebaprijatím a znovuobjavením lásky k sebe samej. Je to rozpamätanie sa na to, kto v skutočnosti sme..
Celý článek
 

23.3.2015 - 9.4.2015 Čas: 00:41 - 00:41 Místo: Bhutan

DRAČIE STOPY, OKRUH PO BHUTÁNE

DRAČIE STOPY, OKRUH PO BHUTÁNE
Bhútán je pro mne osobně pohádkovou zemí, ke které mám velice blízký vztah a zároveň hluboký obdiv. Malé království v himálajských horách, kde se tibetský buddhismus zachoval ve své původní podobě. Naprosto nedotčená příroda (královská rodina dbá na ekologii, téměř 100% energie získávají z obnovitelných zdrojů), prastaré kláštery plné znázornění milujících se párů na pozadí zasněžených majestátných vrcholů a všudypřítomné malby mužského pohlaví, jako posvátného symbolu plodnosti a hojnosti. Pokud hledáme inspiraci pro přijetí přirozenosti vlastního těla, nebo pro udržitelný způsob života – tady to máme. Ne nadarmo v Bhútánu měří Gross National Happiness, namísto Gross National Product. Cim se nas zajezd bude lisit od bezne cestovky je to ze vas chci vest o neco vic "do hloubky" Bhutanu, ke kteremu mam velice osobni vztah. Budeme mit soukromy obrad v klasteru, naucime se oblekat do mistnich kroju, a cely zajezd bude zamereny na poznani mistnich tradic, kultury, a taky na Tibetsky Buddhismus.
Celý článek
 

19.6.2015 - 26.6.2015 Čas: 12:00 - 12:00 Místo: Avalon, Anglie

MAGICKÝ SLNOVRAT na zámku v AVALONU

MAGICKÝ SLNOVRAT na zámku v AVALONU
Zveme Vás na Pouť po stopách Keltské Moudrosti, do říše Avalonské Magie, ke znovuzrození posvátné ženskosti! Vydáme se do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde přítomnost Bohyně je vidět a cítit na každém kroku... Během tohoto pobytu budeme mít jedinečnou příležitost oslavit právě Slunovratový večer uvnitř kruhu Stonehenge, který je běžně pro veřejnost uzavřen.... a následné ráno přivítáme společně východ slunce při druidských oslavách na posvátné hoře Tór.
Celý článek
 
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!