Cesty

Věřím, že některá místa na světě mají zvláštní sílu - rezonanci, která otevírá nové dveře.

Šestým rokem provádím ženy (a odvážné muže) na poutích po místech, které vnímám jako „posvátná“, a která jsou nabitá historií. V Anglii, Francii, teď nově Asii, a dokonce i v magických Himalájích (Bhútánské království).

Nesnáším organizovanou turistiku a právě proto ráda nabízím zájezdy, které mají v sobě hodně „vzduchu“ - prostoru pro sebe-reflexi, meditaci, odpočinek a zároveň zkoumání sebe sama.

Má osobní zkušenost je taková, že dovolená může být mnohem víc než jen mobil plný pěkných fotek… může změnit život. A to je zkušenost, kterou se snažím zprostředkovat…

V této kategorii nejsou zatím žádné články.

Ohlasy:

 

Cesta do Avalonu se objevila zcela neočekávaně. Vlastně pořád netuším, čím si mě toto místo zavolalo. Byl to však jeden z nejkrásnějších týdnů mého života. Naplnil moje smysly od hlavy k patě, probudil ve mne novou, dosud nepoznanou část.


Každé ráno bylo vstávání potěšením, stejně jako každý krok, který jsem udělala. Odjižděla jsem s vědomím, že je to místo, které ještě několikrát navštívím.


Myslela jsem, že se mi s odstupem času myšlenky v hlavě pěkně poskládají do řady a já snadno rozluštím tajuplný kód a podělím se s ostatními o překvapivý závěr.


Nic takového se ale nekoná. Myšlenky si hrají na honěnou a rozhodně to vypadá, že nemají v plánu se usadit. A tak mi nezbývá nic jiného, než se spolehnout na své pocity. A ty jsou jasné jako čistá obloha, která se objevila v první den našeho pobytu.


To místo je kouzelné, plné silných energií a důležitých informací. A to vše může člověk pocítit pouze svým srdcem. To mé při vzpomínkách na předvánoční čas plesá radostí. Odjížděla jsem s cílem najít sama sebe (anebo se o to alespoň pokusit) a moje srdce to vzalo velice zodpovědně. Otevřelo se novým lidem, bušilo v pravidelném rytmu spolu s rytmem okolních míst, zažívalo chvíle plné štěstí a lásky. A v tomto duchu pokračuje i nadále!


Děkuji všem spolucestovatelům i organizátorkám za tuto příležitost a za možnost prožít natolik zásadní chvíle svého života s nimi.

 

Veronika

Milá Lilio, zdravím Tě po návratu z Francie. Moc Ti ještě jednou děkuji za to, že jsem mohla v Tvé přítomnosti navštívit posvátná místa spojená s Máří Magdalénou. Určitě z této cestu budu dlouho čerpat. Vrátila jsem se  občerstvena a obohacena nejen  díky blízkému kontaktu s energiemi, láskou a odvahou MM, ale i ze setkání s Tebou, Andreou a  dalšími krásnými ženami, které tam byly se mnou.

Sofie

Milá Lili,


děkuji za nádhernou Avalonskou cestu, mimořádně silná místa a úžasné
chvíle společných motliteb. Bylo to nezapomenutelné a doufám, že si tu
energii v sobě dokáži dlouho uchovat.

Ať ti slunce stále svítí na cestu
Děkuji

Hanka (a Monča)

22.9.2013 - 26.9.2013 Čas: 00:00 - 22:51 Místo: Avalon (Glastonbury, UK)

Mabon v Avalon

Mabon v Avalon
MABON - oslava jesennej rovnodennosti v AVALONE (Glastonbury v Anglicku). Pozývame Vás na Púť po stopách keltskej mudrosti, do ríše Avalonskej mágie, ku znovuzrodeniu posvätnej ženskosti. Pôjdeme do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde je prítomnosť Bohyne cítiť na každom kroku.
Celý článek
 

16.6.2014 - 23.6.2014 Čas: 00:00 - 00:00 Místo: Glastonbury, Anglie

Magický Slunovrat v Avalonu

Magický Slunovrat v Avalonu
Zveme Vás na Pouť po stopách Keltské Moudrosti, do říše Avalonské Magie, ke znovuzrození posvátné ženskosti! Vydáme se do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde přítomnost Bohyně je vidět a cítit na každém kroku... Během tohoto pobytu budeme mít jedinečnou příležitost oslavit právě Slunovratový večer uvnitř kruhu Stonehenge, který je běžně pro veřejnost uzavřen.... a následné ráno přivítáme společně východ slunce při druidských oslavách na posvátné hoře Tór.
Celý článek
 

27.7.2014 - 3.8.2014 Čas: 15:00 - 15:00 Místo: Avalon

Lammas v AVALONU

Lammas v AVALONU
Srdečne Vás pozývame na Púť po stopách keltskej múdrosti, do mystického Avalonu v Anglicku, ku znovuzrodeniu posvätnej ženskosti. Pôjdeme do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde je prítomnosť Bohyne cítiť na každom kroku. Toto miesto je jednou zo srdcových čakier Zeme. Glastonbury je svet vonkajší a Avalon svet vnútorný. Miesta su nadherne a velmi energeticky silne a uz samotna pritomnost na tychto miestach otvára tvorive schopnosti. Tento proces este podporime ritualmi na silovych miestach a vzajomnou podporou v ženskom kruhu. Z poslednej cesty sme sa vsetky vratili nadherne rozziarene a vedome si Bohyne, ktora zije v kazdej z nas. Táto púť je cestou za sebapoznaním, sebaprijatím a znovuobjavením lásky k sebe samej. Je to rozpamätanie sa na to, kto v skutočnosti sme..
Celý článek
 

23.3.2015 - 9.4.2015 Čas: 00:41 - 00:41 Místo: Bhutan

DRAČIE STOPY, OKRUH PO BHUTÁNE

DRAČIE STOPY, OKRUH PO BHUTÁNE
Bhútán je pro mne osobně pohádkovou zemí, ke které mám velice blízký vztah a zároveň hluboký obdiv. Malé království v himálajských horách, kde se tibetský buddhismus zachoval ve své původní podobě. Naprosto nedotčená příroda (královská rodina dbá na ekologii, téměř 100% energie získávají z obnovitelných zdrojů), prastaré kláštery plné znázornění milujících se párů na pozadí zasněžených majestátných vrcholů a všudypřítomné malby mužského pohlaví, jako posvátného symbolu plodnosti a hojnosti. Pokud hledáme inspiraci pro přijetí přirozenosti vlastního těla, nebo pro udržitelný způsob života – tady to máme. Ne nadarmo v Bhútánu měří Gross National Happiness, namísto Gross National Product. Cim se nas zajezd bude lisit od bezne cestovky je to ze vas chci vest o neco vic "do hloubky" Bhutanu, ke kteremu mam velice osobni vztah. Budeme mit soukromy obrad v klasteru, naucime se oblekat do mistnich kroju, a cely zajezd bude zamereny na poznani mistnich tradic, kultury, a taky na Tibetsky Buddhismus.
Celý článek
 

19.6.2015 - 26.6.2015 Čas: 12:00 - 12:00 Místo: Avalon, Anglie

MAGICKÝ SLNOVRAT na zámku v AVALONU

MAGICKÝ SLNOVRAT na zámku v AVALONU
Zveme Vás na Pouť po stopách Keltské Moudrosti, do říše Avalonské Magie, ke znovuzrození posvátné ženskosti! Vydáme se do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde přítomnost Bohyně je vidět a cítit na každém kroku... Během tohoto pobytu budeme mít jedinečnou příležitost oslavit právě Slunovratový večer uvnitř kruhu Stonehenge, který je běžně pro veřejnost uzavřen.... a následné ráno přivítáme společně východ slunce při druidských oslavách na posvátné hoře Tór.
Celý článek
 
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!