Magický Beltane pro ženy, muže a páry v Avalonu

Datum: 28.4.2016 - 5.5.2016 Čas: 15:00 - 18:00Místo: Avalon (Glastonbury), UK
Během tohoto pobytu budeme mít jedinečnou příležitost zažít hloubku mužského a ženského principu, porozumět za pomoci konstelací a rituálů našemu strachu a obtížím v partnerských vztazích i zažít věčné přitahování opačných polarit. Společně se připravíme na svátek Beltane a oslavíme ho na místě, kde podle mýtů stál prastarý Avalon. Následné ráno (1.5.) přivítáme společně východ slunce na posvátné hoře Glastonbury Tor.


Magický Beltane v Avalonu

S Lilií Khousnoutdinovou, 28. 4. – 5. 5. 2016


Avalon glastonbury Lilia Khousnoutdinova

Zveme Vás na Pouť po stopách Keltské Moudrosti, do říše Avalonské magie, v čase posvátného spojení Pána z Lesů a Bohyně! Vydáme se do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde přítomnost prastarých rituálů a mýtů je vidět a cítit na každém kroku...


Od počátku času byl ostrov Avalon považován za Posvátný Ostrov. Nacházel se v Letní Zemi zvané Summerland (nynější Summerset v jižní Anglii) a prý ležel tam, kde nyní stojí město Glastonbury. V keltské mytologii je toto prastaré a posvátné místo údajně legendárním Západním Ostrovem Mrtvých kam lidé přicházejí zemřít, transformovat se a znovu se narodit. Tato oblast je také dějištěm legend o králi Artušovi a Morganě Le Fay, nejznámější Avalonské kněžce a druidovi-mágovi Merlinovi.

V dnešní době tato oblast prožívá aktivní znovuzrození pohanského náboženství včetně druidismu a uctívání Matky Bohyně a Boha Cernunnose, „Zeleného muže“, keltské obdoby řeckého Pana. Nachází se zde i jedinečný novodobý Chrám Bohyně. Město Glastonbury je oblíbeným poutním místem a každoročně se zde také koná několik festivalů. Toto místo má velmi zvláštní a neopakovatelnou atmosféru. Jeho energie nám umožní ponořit se hlouběji do přípravy jednoho z nejvýznamnějších keltických svátků Beltane (Valpuržina noc, Čarodějnice).

Glastonbury Tor Lilia KhousnoutdinovaSoučástí programu bude několik výletů na posvátná místa, kde provedeme jednoduché rituály očisty, harmonizace nebo napojení se na energii krajiny. Účast na všech rituálech je dobrovolná a přání jednotlivých účastníků meditovat nebo oslavovat o samotě podle svých vlastních tradic bude respektováno.


Navštívíme v Glastonbury:

Chrám Bohyně v Glastonbury, kde si každá žena bude moci vykonat svůj osobní rituál a modlitbu k Matce Bohyni, ukončený společným rituálem.
Posvátnou horu Tor, místo významné především pro muže, kde se kříží leylines Máří Magdalény a sv. Michaela
Chalice Well and Gardens prastarý léčivý – ženský - pramen a nádherné zahrady kolem
Glastonbury Abbey - nejstarší proto-křesťanský kostel v Anglii, kde je údajně pohřben Král Artuš s královnou Ginevrou
-1000 let staré stromy Gog a Magog na druhé straně hory Tor.
Podzemní vodní Chrám kde vytéká posvátný Bílý/Mužský pramen
Kapli Sv. Marie Magdaleny - s nádhernou léčivou energií. Příběh MM nám pomůže naladit se na téma Beltainu. 


Součástí našeho pobytu bude také návštěva obchodu s Avalonskými šperky z drahých kamenů a možností jejich nákupu se slevou. A můžeme se těšit i na místní lidovou, májovou oslavu se stavením májky a dalšími jihoanglickými zvyklostmi.

Další možné výlety: 

Lilia Khousnoutdinova avebury

Avebury, nejmohutnější cromelech (kamenný kruh) v Evropě

 

Cena pobytu 555,- Euro

Cena zahrnuje: ubytování po celou dobu pobytu, taxi transfer z letiště a zpět, vstupné do Chalice Well and Gardens a Glastonbury Abbey, skupinový rituál pro ženy v Chrámu Bohyně a pro muže na Glastonbury Hill, privátní vstup do malého Chrámu, do podzemního vodního Chrámu, závěrečný rituál Beltane.  


Cena nezahrnuje: dopravu z ČR do Bristolu*, stravu a pojištěni.
* Doporučujeme levné letenky společnosti Easy Jet : Praha - Bristol a zpět. Čím dříve letenku koupíte, tím vyjde levněji. Rádi poskytneme bližší informace a poradíme.

Rezervace je platná po zaplacení zálohy 5000,- Kč*. Počet účastníků je omezen na 14.
* Záloha se stává nevratnou 4 měsíce před odletem.


Zálohu zašlete prosím na účet č. 206909885/0600
VS= datum narození, ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno+ Avalon

 


Těšíme se na vás!

Lilia Khousnoutdinova Avalon

 

 

_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!