Magický Slunovrat v Avalonu

Datum: 16.6.2014 - 23.6.2014 Čas: 00:00 - 00:00Místo: Glastonbury, Anglie
Zveme Vás na Pouť po stopách Keltské Moudrosti, do říše Avalonské Magie, ke znovuzrození posvátné ženskosti! Vydáme se do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde přítomnost Bohyně je vidět a cítit na každém kroku... Během tohoto pobytu budeme mít jedinečnou příležitost oslavit právě Slunovratový večer uvnitř kruhu Stonehenge, který je běžně pro veřejnost uzavřen.... a následné ráno přivítáme společně východ slunce při druidských oslavách na posvátné hoře Tór.

 

Od počátku času byl ostrov Avalon považován za Ostrov Bohyně. Nachází se v Letní Zemi zvané Summerland (Sommerset v Anglii) - nynější město Glastonbury. V keltské mytologii je toto prastaré a posvátné místo údajně legendárním Západním Ostrovem Mrtvých kam lidé přicházejí zemřít, transformovat se a znovu se narodit. Tato oblast je dějištěm legend o králi Artušovi a Morganě Le Fay – nejznámější avalonské kněžce.

V dnešní době tato oblast prožívá aktivní znovuzrození pohanského náboženství včetně druidismu a uctívání Matky Bohyně. Nachází se zde i jedinečný novodobý Chrám Bohyně. Město Glastonbury je oblíbeným poutním místem a každoročně se zde také koná několik festivalů. Jedním z nich je i Festival Bohyně s mezinárodní účastí. Toto místo má velmi zvláštní a neopakovatelnou atmosféru. Energie tohoto místa nám umožní ponořit se hlouběji do sebe a v klidu prožít pár dní bez shonu a stresu. Jen tak, sama za sebe. S podporou a sdílením v ženském kruhu.

Avalon

Během 8 dnů se budeme učit uctívat posvátnou ženu v sobě, v našich matkách a sestrách, v chrámech a v přírodě. Budeme zkoumat její podoby, zpívat její písně, tančit tance a osvobozovat se od vnitřních stereotypů a sebeomezení abychom znovu otevřeli zdroj svobodné kreativity v sobě.

Večerní setkání budou zasvěcená Keltským Bohyním a legendám - vysvětlíme si princip Keltského Kola roku a 8 patronek jednotlivých ročních období.

Součástí programu bude několik výletů na posvátná místa, kde provedeme jednoduché rituály očisty, harmonizace nebo napojení se na energii krajiny. Účast na všech rituálech je dobrovolná a přání jednotlivých žen meditovat nebo oslavovat o samotě podle svých vlastních tradic bude respektováno.


chaliceNavštívíme v Glastonbury:

- Chrám Bohyně v Glastonbury, kde si každá žena bude moci vykonat svůj osobní rituál a modlitbu k Matce Bohyni, ukončený společným rituálem.
- Sezónní oslavu v chrámu Bohyně pod vedením Avalonských kněžek
- Chalice Well and Gardens prastarý léčivý pramen a nádherné zahrady kolem
-
Posvátnou horu Tor – kde se kříží leylines Máří Magdalény a sv. Michaela

- Glastonbury Abbey - nejstarší proto-křesťanský kostel v Anglii, kde je údajně pohřben Král Artuš s královnou Ginevrou

-1000 let staré stromy Gog a Magog na druhé straně hory Tor.

- Kapli Sv. Marie Magdaleny - s nádhernou léčivou energií. Příběh MM nám pomůže naladit se na téma Beltainu.

- Podzemní vodní Chrám kde vytéká posvátný Bílý  - Mužský pramen

 

Součástí našeho pobytu opět bude návštěva obchodu s Avalonskými šperky z drahých kamenů a možností jejich nákupu se slevou.
A můžeme se těšit i na léčivý koncert s křišťálovými mísami a dalšími léčivými hudebními nástroji.

 Avalon galerie


Fakultativní výlety: (nejsou v ceně)

STONEHENGE & AVEBURY (celodenní)
West Kennett Long Barrow : 3000 let staré obřadní pohřební místo, kde je velmi významná energie , která nám pomůže oprostit se od věcí, které potřebujeme odevzdat.
Kruhy v obilí: v této době již vznikají první kruhy v místech, kam se vydáme na výlet. Pokud nám bude štěstí přát, vstoupíme do těchto zvláštních „chrámů“ a necháme se léčit energií těchto míst.
Avebury: kruh megalitů, více přístupný a méně
"turistický", zde se můžeme kamenů dotknout a v klidu meditovat. Jedna z nejznámějších lokalit, kde se vytvářejí kruhy v obilí.
Stonehenge. Nejznámější kruh megalitů, zde máme možnost meditovat a spojit se přímo s energií tohoto místa. VSTUP DOVNITR KRUHU

TINTANGEL & ST. NECTAN‘S GLEN (celodenní)
Tintangel: zříceniny hradu Krále Artuše, toto místo je spojeno s legendami o Svatém Grálu.
Merlinova jeskyně: přístupná pouze během odlivu. V této magické jeskyni je i dnes cítit přítomnost kouzelníka  Merlina

St Nectan’s Glen: čarovné místo s léčivým pramenem a vodopádem, kde můžete vnímat přítomnost lesních bytostí a víl.  Je zde i malá svatyně na místě, kde kdysi pobýval místní léčitel a poustevník – Svatý Glen
• Prastaré neolitické osídlení, kde jsou přístupné naprosto unikátní skalní labyrinty (asi 4000 let staré).

stonehenge 

Na přání lze také objednat vlastní obřad dle Avalonské tradice (např. na oslavu mateřství, nových projektů, svatby, uctění předků atd.) - podobné obřady musí být objednané PŘEDEM!

Jako bonus Vám nabízím slevy v několika největších místních obchodech

 

Cena zájezdu:  2500 Kč lektorne + 7000 Kč naklady


Cena zahrnuje: ubytování po celou dobu pobytu, taxi transfer z letiště a zpět, vstupné do Chalice Well and Gardens a Glastonbury Abbey, skupinový rituál v Chrámu Bohyně, privátní vstup do malého Chrámu, do podzemního vodního Chrámu, Moonlodge, večerní přednášky a meditace

Cena nezahrnuje: dopravu z ČR do Bristolu (Doporučujeme levné letenky společnosti Easy Jet : Praha - Bristol a zpět. Čím dříve letenku koupíte, tím vyjde levněji .  Rády poskytneme bližší informace a poradíme.), stravu a pojištěni.

Rezervace je platná po zaplacení zálohy 2000,- Kč. Počet míst je omezen.

Zálohu zašlete prosím na účet č. 2201075083/0800, VS= datum narození, ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno+ Avalon

 

Ceny fakultativních výletů: Cena zahrnuje: soukromý autobus  s klimatizací (řidiče, benzín, parkováni), pojištění, vstup do pamatek. 

STONEHENGE & AVEBURY : 60 liber

TINTANGEL & ST. NECTAN‘S GLEN: 60 liber

 accomodation

Ubytování: krásné, čisté a velmi útulné domky v přírodě, pokoje po dvou nebo po čtyřech, vybavená kuchyně, společný obývací pokoj s krbem (i televizí), možnost použití pračky i sušičky, posezení na zahradě…

 

 

Celým pobytem vás budou provázet  Mirka Petrovičová a Lilia Khousnoutdinova


Lilia a MirkaMirka

Vede ženské i smíšené skupiny osobního růstu, kurzy a semináře.  Zajímá se o historii, mytologii, šamanismus, geomantii a práci s energiemi. Věnuje se individuální a skupinové  terapii v oblasti osobního rozvoje, pracuje s vysokovibračními léčivými energiemi a je průvodce na cestě transformace.

 

Lilia

Politoložka, historik, poradkyně Aura Somy, Mistrině několika druhů Reiki, Avalonská sestra zasvěcená v Chrámu Bohyně v Glastonbury - v Avalonu.


Přihlášky a bližší informace:

Mirka 606 105 499, m.petrovicova@seznam.cz,  www.vnitrnibohyne.cz

Lilia 774 097 708, k.lilia@seznam.cz, www.lilia.cz                                                  

 

 

_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!