Porod

Pomáhám ženám uvěřit sobě – zacítit svou vlastní sílu, vlastní tělo, svůj instinkt. Podporuji je v pochopení fyziologického a psychického procesu, který se při porodu odehrává, ale hlavně naladit se na sebe. Pomáhám jim, aby si každá uvědomila: co chci? Co je správné pro mne a pro moje dítě? Kde se cítím v bezpečí? S kým se cítím dobře? Ženám to dovoluje odpoutat se od společenských představ, strachů i studu. Odpoutat se od následování toho, co dělají ty druhé, nebo toho, co je zrovna módní. Dovoluje jim to vzdát se zažitých představ, že existuje jediný “správný” či “dobrý” způsob, jak porodit. Existuje pouze ten její vlastní. Ten PRAVÝ and pravdivý právě pro ni, ať už je jakýkoliv. Vice

V této kategorii nejsou zatím žádné články.

Ohlasy:

Rodila jsem nakonec doma, i diky Tobe a Tvym kurzum, za coz dekuji:)

Alexandra

"Film ve mě vyvolal hluboký zážitek. Jakoby se mi najednou zjevilo vše, co se vlastně v těch porodnicích děje a jak je moc důležité, aby se to změnilo. Už jsme na cestě k té změně, ale jistě to ještě nějakou dobu potrvá. Věřím, že se naše ženství navrátí k tomu původnímu a budeme moc rodit trošku jinak. Vůbec jsem si nedokázala představit, že bych rodila někde, kde mě budou odsuzovat,posuzovat a omezovat. Tohle však ve svém osobním životě neřeším a doufám, že až budu, bude vše jednodušší. Film byl o lidskosti a o důvěře v sebe, navrácení se k intuici a lásce, k tomu, co nás všechny spojuje. Dokázat takto rodit vyžaduje vnitřní růst ženy i muže a není to pro každého. Jistá duchovnost, ať již daná nebo získaná je podle mě nezbytná. Také vnitřní stálost, vyrovnanost a pevnost. Umění pracovat se svými svaly, myslí a duší, umění komunikovat se sebou a dítětem atp. Nasměrovalo mě to k shlédnutí orgasmic birth a to se ve mě ještě všechno mnohem více prohloubilo a ujasnilo."

Lucie Groverova

"Milá Lilio, ještě jednou děkuji za zprostředkování filmu do Čech, za umožnění i českým ženám, aby si začaly uvědomovat, kým skutečně jsou a začaly se opravdu navracet k sobě. Je to tu moc potřeba."

Jana

20.5.2013 Čas: 18:00 - 20:00

Aktivní porod - jak rodit přirozeně

Aktivní porod - jak rodit přirozeně
Jak rodit přirozeněji, pohodlněji, s větší lehkostí a s maximálním využitím fyziologického nastavení těla? Přednášku v ramci STRP v LIBERCI
Celý článek
 

22.5.2013 Čas: 15:00 - 17:00

Porod, láska, voda, sexualita. Placenta jako strom života

Porod, láska, voda, sexualita. Placenta jako strom života
SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU V PRAZE * Přednášky, semináře a workshopy pro těhotné a jejich rodiny * Interaktivní přednášky a projekce pro žáky a studenty 
* Semináře pro zdravotníky * Filmové projekce * Obchůdek se vším, co k těhotenství, porodu a péči o děti patří * Prodej knih * Občerstvení * Originální dětský koutek (bez personálu)
Celý článek
 

22.5.2013 Čas: 17:00 - 18:00

Rodí se budoucnost

Rodí se budoucnost
Dokumentární film americké právničky Suzanne Arms - Rodí se budoucnost. Ve filmu jsou prakticky vysvětleny rozdíly mezi běžně praktikovaným lékařsky vedeným porodem a přírozeným, biologickým porodem.
Celý článek
 

22.5.2013 Čas: 18:30 - 20:30

PO PORODU: Cesta do mateřství

PO PORODU: Cesta do mateřství
Nový tématický cyklus porodních večerů – “před porodem”, “během porodu” a “po porodu” - nabízí ženám (i mužům) zdroj inspirace a odborných informací, a prostor pro sdílení vlastních příběhů ohledně těhotenství a porodu. Každý večer je zasvěcen jednomu tématu, je možné tedy absolvovat jak jednotlivé večery, tak celý cyklus.
Celý článek
 

26.6.2013 Čas: 10:00 - 18:00

BIRTHSHOP (podle metody Eleny Tonetti)

BIRTHSHOP (podle metody Eleny Tonetti)
Přijďte se znovu narodit! Seminář není jen pro těhotné ženy, ale pro každého, kdo byl zrozen v horších podmínkách, než by si přál, a chce to změnit. Způsob, kterým přicházíme na svět, definuje kvalitu života. Jak přistupujeme ke svým kreativním schopnostem je odraz našeho emočního prostoru během prvního postnatálního vývoje. Je mnoho způsobů, jak obnovit náš pocit blaha.
Celý článek
 
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!