Porod

Pomáhám ženám uvěřit sobě – zacítit svou vlastní sílu, vlastní tělo, svůj instinkt. Podporuji je v pochopení fyziologického a psychického procesu, který se při porodu odehrává, ale hlavně naladit se na sebe. Pomáhám jim, aby si každá uvědomila: co chci? Co je správné pro mne a pro moje dítě? Kde se cítím v bezpečí? S kým se cítím dobře? Ženám to dovoluje odpoutat se od společenských představ, strachů i studu. Odpoutat se od následování toho, co dělají ty druhé, nebo toho, co je zrovna módní. Dovoluje jim to vzdát se zažitých představ, že existuje jediný “správný” či “dobrý” způsob, jak porodit. Existuje pouze ten její vlastní. Ten PRAVÝ and pravdivý právě pro ni, ať už je jakýkoliv. Vice

V této kategorii nejsou zatím žádné články.

Ohlasy:

Moc Ti Lili děkuju, i tvůj příklad a rady mě provázely. Pomohlas mi uvědomit si, že je možné volit. Volit způsob rození, volit tedy způsob jak přichází nová bytost na svět. Teprve v porodnici jsem si uvědomila, že je to vlastně velmi nadčasové. Nepotkala jsem ani jednu maminku, která by takto uvažovala. Zjednodušeně - nechaly se "odrodit". Ani je nenapadá, že by to mohlo být jinak. I z tohohle důvodu jsem vděčná za porodnici v Ústí a její "osvícený" personál. Opravdu bylo možné se domluvit. Bez nucení, s respektem, předávali si navzájem informace z porodního plánu (porodníci a pediatři) a celkově přístup jako ke klientce a ne k pacientce. Sama jsem to nečekala, ale fakt jednička s hvězdičkou :)

Renata

Milá Lili,

Předně Ti chci ještě jednou moc poděkovat za 3-dílný cyklus k těhotenství a porodu, který jsi teď vedla vždy ve středu v Maitrei.

Dozvěděla jsem se spoustu nových a z mého pohledu nepostradatelných informací.

Jelikož sama také kromě jiného školím, chci složit poklonu tvému vedení kurzu. Vytvořila jsi velmi příjemnou atmosféru pro sdílení a otázky, na které jsi s ochotou odpovídala dokonce daleko přesčas.

Moc děkuji za inspiraci Tvými příběhy, Tvou ženskou energií a pohledem na porodnictví, který však nepostrádal otevřenost, což moc oceňuji.

Jsem za setkání s Tebou velmi vděčná!

Misa

Chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi milá setkání plná inspirace a
naplnění mého ženského sebevědomí, že porod mohu zvládnout tak, jak mi
moje intuice říká, i když ze všech různých stran slýchám vystrašené příběhy.

Monika

20.5.2013 Čas: 18:00 - 20:00

Aktivní porod - jak rodit přirozeně

Aktivní porod - jak rodit přirozeně
Jak rodit přirozeněji, pohodlněji, s větší lehkostí a s maximálním využitím fyziologického nastavení těla? Přednášku v ramci STRP v LIBERCI
Celý článek
 

22.5.2013 Čas: 15:00 - 17:00

Porod, láska, voda, sexualita. Placenta jako strom života

Porod, láska, voda, sexualita. Placenta jako strom života
SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU V PRAZE * Přednášky, semináře a workshopy pro těhotné a jejich rodiny * Interaktivní přednášky a projekce pro žáky a studenty 
* Semináře pro zdravotníky * Filmové projekce * Obchůdek se vším, co k těhotenství, porodu a péči o děti patří * Prodej knih * Občerstvení * Originální dětský koutek (bez personálu)
Celý článek
 

22.5.2013 Čas: 17:00 - 18:00

Rodí se budoucnost

Rodí se budoucnost
Dokumentární film americké právničky Suzanne Arms - Rodí se budoucnost. Ve filmu jsou prakticky vysvětleny rozdíly mezi běžně praktikovaným lékařsky vedeným porodem a přírozeným, biologickým porodem.
Celý článek
 

22.5.2013 Čas: 18:30 - 20:30

PO PORODU: Cesta do mateřství

PO PORODU: Cesta do mateřství
Nový tématický cyklus porodních večerů – “před porodem”, “během porodu” a “po porodu” - nabízí ženám (i mužům) zdroj inspirace a odborných informací, a prostor pro sdílení vlastních příběhů ohledně těhotenství a porodu. Každý večer je zasvěcen jednomu tématu, je možné tedy absolvovat jak jednotlivé večery, tak celý cyklus.
Celý článek
 

26.6.2013 Čas: 10:00 - 18:00

BIRTHSHOP (podle metody Eleny Tonetti)

BIRTHSHOP (podle metody Eleny Tonetti)
Přijďte se znovu narodit! Seminář není jen pro těhotné ženy, ale pro každého, kdo byl zrozen v horších podmínkách, než by si přál, a chce to změnit. Způsob, kterým přicházíme na svět, definuje kvalitu života. Jak přistupujeme ke svým kreativním schopnostem je odraz našeho emočního prostoru během prvního postnatálního vývoje. Je mnoho způsobů, jak obnovit náš pocit blaha.
Celý článek
 
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!