Ohlasy

Hezký den Lili, chtěla bych Vám poděkovat za krásné "porodní" večery v Maitree, které mě ujistily, že jsem se vydala po správné cestě :)

Ivana M.

Dobrý večer Lilio,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za dnešní seminář - DĚKUJI!
A zároveň se omlouvám, alespoň touto cestou, za můj předčasný odchod - v popisu semináře bylo uvedeno, že je do 20:30, slíbila jsem hlídací sestře, že budu doma do 21:30. Věděla jsem, že to má ještě přes celou Prahu, tak už jsem v devět opravdu potřebovala odejít. Ačkoliv by bylo příjemnější zůstat do úplného konce, myslím, že to, co jsem "potřebovala" jsem prožila během meditace ještě před opičím dechem, pokračování pak bylo chvílemi krásné, dojemné, oči otvírající... přišla jsem se znovu narodit a narodila jsem se:) děkuji a přeji Vám báječnou dobrou noc!

Katka

Rodila jsem nakonec doma, i diky Tobe a Tvym kurzum, za coz dekuji:)

Alexandra

Dekuji Vam za inspiraci na Vasich kurzech a preji hodne radosti, rozvoje a smysluplne aktivity!

Helena

Moc Ti Lili děkuju, i tvůj příklad a rady mě provázely. Pomohlas mi uvědomit si, že je možné volit. Volit způsob rození, volit tedy způsob jak přichází nová bytost na svět. Teprve v porodnici jsem si uvědomila, že je to vlastně velmi nadčasové. Nepotkala jsem ani jednu maminku, která by takto uvažovala. Zjednodušeně - nechaly se "odrodit". Ani je nenapadá, že by to mohlo být jinak. I z tohohle důvodu jsem vděčná za porodnici v Ústí a její "osvícený" personál. Opravdu bylo možné se domluvit. Bez nucení, s respektem, předávali si navzájem informace z porodního plánu (porodníci a pediatři) a celkově přístup jako ke klientce a ne k pacientce. Sama jsem to nečekala, ale fakt jednička s hvězdičkou :)

Renata

"Moc Te zdravim a jeste jednou moc dekuju za Tvou trilogii kurzu kolem porodu, bylo to uzasne a moc mi to dalo - odchodila jsem ted Tvou posledni serii s pritelem...."

Dana

Milá Lili,

Předně Ti chci ještě jednou moc poděkovat za 3-dílný cyklus k těhotenství a porodu, který jsi teď vedla vždy ve středu v Maitrei.

Dozvěděla jsem se spoustu nových a z mého pohledu nepostradatelných informací.

Jelikož sama také kromě jiného školím, chci složit poklonu tvému vedení kurzu. Vytvořila jsi velmi příjemnou atmosféru pro sdílení a otázky, na které jsi s ochotou odpovídala dokonce daleko přesčas.

Moc děkuji za inspiraci Tvými příběhy, Tvou ženskou energií a pohledem na porodnictví, který však nepostrádal otevřenost, což moc oceňuji.

Jsem za setkání s Tebou velmi vděčná!

Misa

Milá Lili,  DĚKUJI za doporučení se zúčastnit kurzu s Marielle. Bylo to úžasné - dostala jsem mnohem víc, než bych čekala. Je to báječná Žena, a to co učí - naslouchat pocitům těla, zakotvit pozornost v přítomnosti je úžasné a rozhodně k porodu užitečné. A nejen k porodu... :-)

Fakt jsem moc spokojená. Přeji krásné dny a mnoho inspirace i do budoucna :)

 

Renata

"Shlédla jsem DVD "Porod jak jej známe". Zcela to převrátilo můj pohled na porod a celé mateřství. Posílilo to moje ženské sebevědomí do té míry, že se dokonce na porod těším (i když zatím ještě  nejsem těhotná):-). "

 

Lena

Chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi milá setkání plná inspirace a
naplnění mého ženského sebevědomí, že porod mohu zvládnout tak, jak mi
moje intuice říká, i když ze všech různých stran slýchám vystrašené příběhy.

Monika

Viděla jsem Vás v týdnu na festivalu Světový týden respektu k porodu a Váš příspěvek se mi opravdu líbil. Nejenom příspěvek, ale celý Váš přístup.

Renata M.

Děkuji moc za tvůj předporodní kurz, dal mi nejvíc, co jsem zatím kde byla a slyšela.

Lenka K.

"Ať se Vám daří šířit hezký vztah k porodu, start do života je nejdůležitější, vidím to zřetelně na spoustě lidech, s nimiž se o tom bavím, kdy přišel na svět lehce a radostně, má úplně jiný přístup k životu, mnohem víc mu věří."

J.S.

"Film ve mě vyvolal hluboký zážitek. Jakoby se mi najednou zjevilo vše, co se vlastně v těch porodnicích děje a jak je moc důležité, aby se to změnilo. Už jsme na cestě k té změně, ale jistě to ještě nějakou dobu potrvá. Věřím, že se naše ženství navrátí k tomu původnímu a budeme moc rodit trošku jinak. Vůbec jsem si nedokázala představit, že bych rodila někde, kde mě budou odsuzovat,posuzovat a omezovat. Tohle však ve svém osobním životě neřeším a doufám, že až budu, bude vše jednodušší. Film byl o lidskosti a o důvěře v sebe, navrácení se k intuici a lásce, k tomu, co nás všechny spojuje. Dokázat takto rodit vyžaduje vnitřní růst ženy i muže a není to pro každého. Jistá duchovnost, ať již daná nebo získaná je podle mě nezbytná. Také vnitřní stálost, vyrovnanost a pevnost. Umění pracovat se svými svaly, myslí a duší, umění komunikovat se sebou a dítětem atp. Nasměrovalo mě to k shlédnutí orgasmic birth a to se ve mě ještě všechno mnohem více prohloubilo a ujasnilo."

Lucie Groverova

"Film ve mě zanechal hluboký zážitek, který si zpracovávám ještě nyní. Po celou dobu vykonávání své profese (*porodní asistentka) cítím, že je něco mnohem zásadnějšího a krásnějšího, jiná cesta k porodu. Tedy i jiná cesta k životu. Vnímání toho, kdo ve skutečnosti jsme v různých pohledech mě vtahuje stále hloub do tohoto poznání."

Veronika

"Milá Lilio, ještě jednou děkuji za zprostředkování filmu do Čech, za umožnění i českým ženám, aby si začaly uvědomovat, kým skutečně jsou a začaly se opravdu navracet k sobě. Je to tu moc potřeba."

Jana

"v listopadu jsem se ucastnila Vaseho seminare o porodu v Maitree. Jeste jednou bych za nej chtela podekovat, dal mi opravdu dost informaci a hlavne inspirace... vlastne splnil ocekavani, se kterym jsem do nej sla.."

A.D.

"Ráda bych touto cestou vyjádřila vděčnost za možnost se účastnit Tvého pátečního semináře. Bylo to tak inspirativní! Spoustu informací jsem již znala z knih, ale v Tvém podání to jaksi všechno správně zaklaplo a já se opět ujistila, že cesta po které jsem se vydala je ta správná a moje. Měli jsme poté s manželem a miminkem krásný večer, povídali jsme si a sdíleli pocity."

 

 

Marketa

Ještě jednou moc děkuji za sobotní seminář pro páry v Maitree, který se mně i příteli (za což jsem ještě více ráda) líbil. Bylo to náááádherně příjemné, uvolňující a naplňující:)"

Vendula

_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!