BĚHEM PORODU: Vědomý a přirozený proces

Datum: 4.9.2013 Čas: 18:30 - 20:30Místo: MAITREA, Týnská ulička 6
Podíváme se na to, jak rodit přirozeněji, pohodlněji, s větší lehkostí a maximálním využitím síly a fyziologického nastavení našeho těla. Jak vytvořit co nejideálnější prostředí k porodu a koho je dobré u porodu mít, abychom mohly rodit s pocitem bezpečí a podpory – tedy snáz.
behem poroduNový tematický cyklus porodních večerů – “před porodem”, “během porodu” a “po porodu” - nabízí ženám (i mužům) zdroj inspirace, odborných informací a prostor pro sdílení vlastních příběhů ohledně těhotenství a porodu. Každý večer je zasvěcen jednomu tématu, je možné tedy absolvovat jak jednotlivé večery, tak celý cyklus.

PŘED PORODEM
• Budeme se zabývat tím, jak prožitek našeho vlastního porodu (i když si ho nepamatujeme) může ovlivnit rození našich vlastních dětí a jak s tím lze pracovat.


BĚHEM PORODU
• Podíváme se na to, jak rodit přirozeněji, pohodlněji, s větší lehkostí a s maximálním využitím síly a fyziologického nastavení našeho těla. Jak vytvořit co nejideálnější prostředí k porodu a koho je dobré u porodu mít, abychom mohly rodit s pocitem bezpečí a podpory – tedy snáz.


PO PORODU
• Budeme se zabývat důležitostí třetí doby porodní a bondingu, ale také výzvami a radostí prvních týdnů mateřství a jak nejlépe na ně.


Jak může žena aktivně podpořit dobrý průběh porodu? Jak rodit přirozeněji, pohodlněji, s větší lehkostí a s maximálním využitím fyziologického nastavení těla?
Podíváme se na to, jak vytvořit co nejideálnější podmínky k porodu. Koho je dobré u porodu mít, abyste mohly rodit s pocitem bezpečí a podpory, tedy příjemněji a snáz. Vysvětlíme si průběh porodu, abychom se mohly zorientovat v různých jeho fázích, a co přinášejí. Probereme porodní pozice, dechové techniky, zaměříme se na to, jak důležitou roli hrají při porodu emoce a instinkt, jak se spojit s moudrostí svého těla a naučit se jí důvěřovat. Budeme hovořit o bolesti a o tom, jak s ní pracovat.

Prozkoumáme jemné podpůrné metody jako aromaterapie, masáž, akupresura, byliny a zpěv.

Porod může být vrcholným okamžikem v životě ženy… plným extáze. Povíme si jak.Promítání filmu BIRTH AS WE KNOW IT - od 17:00
Besedě předchází promítání filmu o přirozených porodech.
Informace o filmu a online rezervaci místa naleznete zde: http://www.maitrea.cz/akce/promitani-filmu-o-prirozenych-porodech-birth-as-we-know-it


Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18:30 - 20:30 hod.
Cena: 250 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Prihlaska na akci


_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!