PO PORODU: Cesta do mateřství

Datum: 11.9.2013 Čas: 18:30 - 20:30Místo: MAITREA, Týnská ulička 6
Nový tematický cyklus porodních večerů – “před porodem”, “během porodu” a “po porodu” - nabízí ženám (i mužům) zdroj inspirace, odborných informací a prostor pro sdílení vlastních příběhů ohledně těhotenství a porodu. Každý večer je zasvěcen jednomu tématu, je možné tedy absolvovat jak jednotlivé večery, tak celý cyklus.

PŘED PORODEMpo porodu
• Budeme se zabývat tím, jak prožitek našeho vlastního porodu (i když si ho nepamatujeme) může ovlivnit rození našich vlastních dětí a jak s tím lze pracovat.


BĚHEM PORODU
• Podíváme se na to, jak rodit přirozeněji, pohodlněji, s větší lehkostí a s maximálním využitím síly a fyziologického nastavení našeho těla. Jak vytvořit co nejideálnější prostředí k porodu a koho je dobré u porodu mít, abychom mohly rodit s pocitem bezpečí a podpory – tedy snáz.


PO PORODU
• Budeme se zabývat důležitostí třetí doby porodní a bondingu, ale také výzvami a radostí prvních týdnů mateřství a jak nejlépe na něj.

 

 

Porodem to nekončí, ale teprve začíná! Podíváme se společně na to, co přichází po porodu, abychom se mohli plně otevřít všem radostem, které toto neopakovatelné období přináší, a zároveň se dobře připravili na jeho výzvy.
První minuty po porodu jsou nenahraditelným časem, kdy matka i dítě mají unikátní hormonální příležitost se do sebe zamilovat a navázat tkz. Bonding – jak tento proces nejlépe podpořit?

 

První dny po porodu mohou být plné praktických výzev. Náladovost, hormonální výkyvy, hojení jizev, kojení... Pokud se však dobře připravíme (také za pomoci přírodních hojivých prostředků), může být toto období naprosto euforické.
První týdny po porodu přináší další otázky. Otevřeme témata poporodní deprese, sexualitu po porodu, únavy a probereme jednoduché rady a techniky, jak si ulehčit a zpříjemnit tuto cestu do mateřství.

 

Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18.30-20.30 hod.
Cena: 250 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Prihlaska na akci


_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!