PŘED PORODEM: Porodní trauma a limbic re-coding

Datum: 28.8.2013 Čas: 18:30 - 20:30Místo: MAITREA, Týnská ulička 6
Nový tematický cyklus porodních večerů – “před porodem”, “během porodu” a “po porodu” - nabízí ženám (i mužům) zdroj inspirace, odborných informací a prostor pro sdílení vlastních příběhů ohledně těhotenství a porodu. Každý večer je zasvěcen jednomu tématu, je možné tedy absolvovat jak jednotlivé večery, tak celý cyklus.

pred porodemPŘED PORODEM
• Budeme se zabývat tím, jak prožitek našeho vlastního porodu (i když si ho nepamatujeme) může ovlivnit rození našich vlastních dětí a jak s tím lze pracovat.

BĚHEM PORODU
• Podíváme se na to, jak rodit přirozeněji, pohodlněji, s větší lehkostí a s maximálním využitím síly a fyziologického nastavení našeho těla. Jak vytvořit co nejideálnější prostředí k porodu a koho je dobré u porodu mít, abychom mohly rodit s pocitem bezpečí a podpory – tedy snáz.

PO PORODU
• Budeme se zabývat důležitostí třetí doby porodní a bondingu, ale také výzvami a radostí prvních týdnů mateřství a jak nejlépe na ně.


“Vědomý přístup k rození dětí začíná tím, že se zabýváme svými vlastními problémy a traumaty, které jsou spojeny s naším vlastním zrozením. Jen když se ponoříme do své vlastní minulosti a vlastních zážitků a reinterpretujeme svůj vlastní život, budeme moci začít rodit naše děti do světa lásky a bezpečí.” E. Tonetti


Tento večerní seminář nabízí možnost seznámit se s průkopnickou metodou předporodní přípravy s žákyní Eleny Tonetti. Podle Eleny je předporodní příprava víc než dechové cvičení – zahrnuje hlavně zpracování vlastního porodního traumatu u nastávajících maminek, pročištění dynamiky vztahů v rodině či vědomý dialog mezi matkou, otcem a dítětem.


Během tohoto večera budeme hovořit o porodu v širším kontextu, o tom, co je limbický otisk a jak s ním pracovat, a o praktických přípravách na vědomý porod.

Také se soustředíme na přepsáních našeho limbického otisku. Limbic Re-coding nabízí účastníkům příležitost „přepsat“ jejich „porodní příběh“. Díky této metodě znovu prožijete své zplození, vývoj a narození, a to takovým způsobem, jakým se počátky našeho života prožít měly. Re-coding může být hluboký a mocný proces, který nám umožní získat nový pohled na život a životní prožitek. Seminář je určen pro všechny, kdo chtějí žít kreativně a v osobní svobodě. Těhotné ženy, páry jakéhokoliv věku, co plánují děti či ne - všichni jste vítáni...Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18.30-20.30 hod.
Cena: 250 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Prihlaska na akci


_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!