Spřátelené weby

La que sabé

La que sabé

Projekt La que sabé je věnovaný ženám a dívkám, jehož smyslem je motivovat, bavit a inspirovat krásnější polovičku lidstva :-) na cestě sebepoznávání a znovuobjevování odvěké ženské moudrosti.
Celý článek
 
ŽENSKÉ KRUHY

ŽENSKÉ KRUHY

Stránky Katky Kramolišové a Ivany Megové. Najdete zde informace o kurzech a akcích, které pořádají, zajímavé články na témata ženství, mateřství, sexualita, ženské cykly, tipy na zajímavé knihy pro ženy, videorozhovory.
Celý článek
 
Čarovné zrcadlo

Čarovné zrcadlo

Přístav pro ty, kteří hledají staré stezky... Čarovné zrcadlo je online magazín o duchovním životě, zaměřený na odkaz našich předků, přírodní náboženství a tradice západního okultismu.
Celý článek
 
Oheladom

Oheladom

Terezie Dubinová, PhD. Kořeny a znovuzrození ženské spirituality: Bohyně starověkého Předního Východu a jejich dědictví v Bibli, judaismu a židovské mystice. Přednášky, semináře, texty.
Celý článek
 
Celeborn

Celeborn

Obrázky vznikají v napojení na podstatu a vnitřní charakter práce i duchvní hloubku člověka ( zvířete, stromu i jiného tématu), pro kterého jsou malovány. Velice často se dotýkají poslání a skutečného úkolu dnešní ženy.
Celý článek
 
Lunární jóga

Lunární jóga

Lunární jóga je příjemný a léčivý druh jógy, kterou postupně vyvinula Adelheid Ohligová. Vycházela přitom z tradiční jógy, z nejnovějších poznatků různých tělesných terapií a ze svých životních zkušeností.
Celý článek
 
Muzikohrani

Muzikohrani

Představujeme Vám tímto náš projekt Muzikohraní aneb intuitivním a improvizovaným hraním k blahodárným účinkům hudby. Projekt Muzikohraní v sobě zahrnuje činnosti a aktivity vycházející z principu celostního působení živé hudby na člověka. Používáme tradiční a lidové hudební nástroje, které propojujeme se zpěvem, pohybem, tancem, atd. Na základě principu intuice – inspirace – improvizace tvoříme živou hudbu tady a teď…
Celý článek
 
PhDr. Eva Labusová

PhDr. Eva Labusová

Publicistka, lektorka, poradkyně a terapeutka pro oblast rodičovství, výchovy a mezilidských vztahů včetně vztahu k sobě samým
Celý článek
 
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!