ŽENSKÉ KRUHY

Stránky Katky Kramolišové a Ivany Megové. Najdete zde informace o kurzech a akcích, které pořádají, zajímavé články na témata ženství, mateřství, sexualita, ženské cykly, tipy na zajímavé knihy pro ženy, videorozhovory.

„Na našich kurzech navazujeme na tradici ženských kruhů, předávání ženské moudrosti a ženských rituálů, tak jak byly a dosud jsou praktikovány ve společnostech, kde ženství má váhu.

Ženské kruhy jsou místo a společenství, které nás vyživuje a podporuje v našem vlastním, ženském způsobu existence ve světě s převahou mužského přístupu.“

 

Ženský kruh je kruh sesterství, léčí vztahy mezi ženami, které vyrůstají ve světě, kde mezi ženami je často rivalita a soupeření. V ženské kruhu se ženy samy od sebe naučí být jedna druhé opravdovou oporou.

Ženský kruh nám pomáhá být ve spojení se svými ženskými kvalitami jako je citlivost, hloubka, emoce, vášeň a pochopit, že nemají menší hodnotu, než rozum, práce, úspěch a výkon, které jsou především v naší společnosti ceněny.

Ženský kruh je bezpečné místo, kde můžete otevřeně mluvit o tom, co jinde nemáte chuť, nebo odvahu otevřít. V kruhu žen se můžeme uvolnit a být opravdu samy sebou, dotknout se ženské moudrosti, která je v hloubce každé ženy.

 

Vytváříme také rituály k mnoha různým příležitostem:  K uctění mezníků v ženském životě: Rituál vstupu mezi ženy (první menstruace), Rituál vstupu mezi matky a předporodní rituál, Předsvatební i Svatební rituál. Rituál rozchodu, rituál rozloučení. Rituál vstupu mezi moudré ženy ( rituál menopauzy)....

Můžete si u nás také nechat připravit kurz či rituál na míru dle vašich přání.

 

Katka nabízí také individuální konzultace osobního rozvoje, terapii a individuální rituály zaměřené nejen na témata spojená se ženstvím, ženským tělem, ženským růstem, ale na jakákoliv životní témata, kde cítíte, že se potřebujete posunout, zorientovat, dosáhnout změny. Je zkušená terapeutka s více než desetiletou praxí. Sídlí v Praze. Kontaktovat ji můžete telefonem na 603 287 450. Konzultace a terapii poskytuje i v angličtině.

Katka a Iva web 2

Nabízíme různě intenzivní kurzy: večerní, víkendové, cykly tří až šesti víkendů, poutě na posvátná místa. Po absolvování dlouhodobého programu pocítíte opravdu podstatný posun směrem k sebelásce, sebevědomí, radosti ze svého ženství a ženského těla, směrem k vlastní síle a autoritě. Naučíte se také mnoho užitečného a praktického o ženském těle, ženských cyklech, sexualitě, o zdraví ženských orgánů i o zdraví ženské duše."

 

www.zenskekruhy.cz
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!