Ženské kruhy

Kdysi, v kmenových společnostech, si ženy byly vědomé toho, jak důležitý je ženský kruh. Během menstruace odcházely do Červeného stanu, kde mohly trávit čas s jinými ženami, uctívat své Bohyně, čekat na vize, odpočívat, ale hlavně – sdílet svoje příběhy v kruhu žen. Byly to matky, dcery, babičky, kamarádky, sestry, soupeřky, které sjednocovalo to, že jsou ženy, které nesou ve svém těle své ženské příběhy. Starší tak mohly předávat zkušenosti těm mladším, ženy se mohly vzájemně inspirovat, anebo sdílet tíhu těžkých prožitků. Dnes jsme zapomněly, jak důležité jsou naše příběhy, zapomněly jsme na ženský kruh, který nám může dodat jakousi zvláštní výživu, kterou tak často hledáme jinde. Vice

24.2.2017 - 25.2.2017 Čas: 16:00 - 17:00 Místo: Skalka u Doks 22

JEMNÁ SÍLA - MOCNÁ TOUHA, aneb Jak si osedlat Draka

JEMNÁ SÍLA - MOCNÁ TOUHA, aneb Jak si osedlat Draka
V tomto workshopu můžete lépe poznat samy sebe - svoji stinnou stránku i svoji záři - a nalézt svou autentickou sílu Potkejte se s ohněm své touhy a naučte se jí odevzdat jako bráně k mystériím posvátné sexuality. Prozkoumejte "klíče lásky”, vědomá tantrická cvičení a dechová cvičení, abyste podpořily probuzení Jezdkyně na Draku. Tyto pokročilé kněžkovské dovednosti vám pomohou rozvinout schopnost hlouběji vstoupit do vtělení Bohyně a připravit své tělo jako nástroj kněžky, která vtěluje a nese přítomnost a záři Bohyně.
Celý článek
 

10.3.2017 - 12.3.2017 Čas: 16:00 - 14:00 Místo: Biolka, Modra – Kráľová

Vykuřovadla v Kole roku

Vykuřovadla v Kole roku
Byliny a jejich kouzelná moc jsou od pradávných dob jedním ze základů každodenní ženské magie a kněžkovské tradice- pojďme tuto prastarou moudrost znovu objevovat spolu.
Celý článek
 

24.3.2017 - 26.3.2017 Čas: 19:00 - 16:00 Místo: Skalka u Doks 22

Kněžky Staré Evropy – Kněžky nové doby

Kněžky Staré Evropy – Kněžky nové doby
Práce s Bohyněmi Staré Evropy a Slovanským Kruhem roku. Slyšíš její volání? Láká tě představa služby Libuši - Bohyni Slovanského Kruhu jako její kněžka? Jsi připravena obnovit archetypálních roli Kněžky Staré Evropy?Libuše, Morano, Meluzíno, Zoro, Vesno, Lado, Vltavo, Živo, Mokoš! Voláme vás! Přijďte objevit smysl a podstatu tohoto volání! V tomto novém výcviku, který přinášejí 3 kněžky, s hlubokým porozuměním a spojením s posvátnou zemí v Čechách, na Moravě, Slovensku a v Avalonu a s mnoha lety zkušeností jak ve službách Bohyni. Skrze objevování Slovanského Kola roku, archetypálních Bohyní a Bohyní živlů Staré Evropy nabízí tento výcvik jedinečnou příležitost hluboce se ponořit do Jejích tajemství a rozpomenout se na Ni, a na to, kým skutečně je.
Celý článek
 

21.4.2017 - 23.4.2017 Čas: 18:00 - 16:00 Místo: Skalka u Doks 22

Ženská cesta extáze III.- Vztah s mým tělem

Ženská cesta extáze III.- Vztah s mým tělem
Chcete svůj život víc prozkoumat a odhalit jeho tajemství? Chcete v sobě probudit více vášně a tvořivé síly? Umíte se zastavit a užít si každý moment, tady a teď? Odhalte s námi váš půvab, eleganci a styl. Pojďte se s námi vydat na cestu ženské extáze. Připravily jsme pro vás cyklus 3 seminářů. Každý se zaměřuje na jednu kostičku ve skládance vašeho života.
Celý článek
 

5.5.2017 - 10.12.2017 Čas: 19:00 - 16:00 Místo: Skalka u Doks 22

2. ROČNÍK – Cesta Kněžky

2. ROČNÍK – Cesta Kněžky
Milé sestry, zasvěcené kněžky, tento rok začíná pátý běh výcviku Kněžek Bohyně, a cítíme, že už nastal čas vám – které už tento první kus cesty máte za sebou – nabídnout pokračování naší společné cesty.
Celý článek
 

23.6.2017 - 25.6.2017 Čas: 18:00 - 16:00 Místo: Skalka u Doks 22

Emoční detox live II.

Emoční detox live II.
Naše emoce mohou být kvasící jáma nezpracovaných toxických odpadů a nebo jaderné palivo pro naplnění všech našich nejodvážnějších snů. Chcete zjistit, jak prožít a projevit bezpečně vše, co cítíte a to NAPLNO, tak abyste v sobě nemusely zadržovat nic? Jak si poradit s těžkými emocemi? Pojďte s námi, v ideální době na pouštění nepotřebných věcí - Samhainu - prozkoumat i techniky, které nám pomohou využít potenciál životních situací bez zábran, studu a civilizačních nánosů.
Celý článek
 

Ohlasy:

Milá Lilia,


moc děkuji za krásný večer, který jsem si velmi užila a načerpala krásnou energii všech žen. Tyto skupiny s Tvým vedením jsou tak přirozené, že se do nich ráda vracím.

Katka T.

"Děkuji za včerejší úžasný večer, dlouho na něj budu vzpomínat, bylo to nesmírně inspirativní..."

Lucie

Milá Lili, také moc děkuji za hezký večer, bylo to velmi zjemňující a povznášející.

Helena

10.5.2013 Čas: 15:57 - 15:57

MOONLODGE: Červená spirála: zkoumaní měsíčního cyklu

MOONLODGE: Červená spirála: zkoumaní měsíčního cyklu
MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1, 18:00-21:30
Každé setkání je zasvěceno jedné fázi měsíce:
- 11.3. Divka - menstruace
- 10.4. Milenka – sexualita
- 10.5. Matka – porod a potrat

Polo-uzavřená skupina pro 13 žen, kde podnikneme cestu do vlastního nitra skrze prastarou tradici moon lodge. Pomocí pradávných rituálů, sdílení, jemných dotykových technik, budeme jemně poznávat a léčit vlastní ženské tělo. Na této cestě nás povede měsíc a náš vlastní měsíční cyklus–menstruace, které zasvětíme čas a prostor, abychom mohly pochopit a uctít tuto součást naší ženské podstaty.
Celý článek
 

29.5.2013 Čas: 20:00 - 22:00

Oslava ženskosti BRNO

Oslava ženskosti BRNO
Během moonlodge, posvátného sdílení v kruhu žen, si povíme vše, za co jsme vděčné. Budeme oslavovat vše, co nás těší: naše krásná moudrá těla, hojnost, lásku, drobné radosti a velké zázraky. Radost a vděčnost je nejlepší způsob, jak uctít štědrou Matku Bohyni!
Celý článek
 

30.5.2013 Čas: 17:30 - 21:30

Oslava ženskosti BRATISLAVA

Oslava ženskosti BRATISLAVA
Během posvátného sdílení v kruhu žen si povíme vše, za co jsme vděčné. Budeme oslavovat vše, co nás těší: naše krásná moudrá těla, hojnost, lásku, drobné radosti a velké zázraky. Radost a vděčnost je nejlepší způsob, jak uctít štědrou Matku Bohyni!
Celý článek
 

6.7.2013 Čas: 18:00 - 21:00

Keltský ženský kruh - Lunární LITHA

Keltský ženský kruh - Lunární LITHA
Narozený měsíc nás bude doprovázet lunárním svátkem Litha. Litha – letní slunovrat je moment nejvyšší plnosti. Je to nejdelší den. Je to moment, kdy se můžeme dotknout toho nejhlubšího v nás. Patronka tohoto období je bohyně vody, která pročisťuje naše emoce, když spolu s vodou našich slz necháme odejít hluboko pohřbené zážitky. Společně projdeme procesem očisty vodou.
Celý článek
 

21.8.2013 Čas: 18:00 - 21:00

Keltský ženský kruh - Lunární LAMMAS

Keltský ženský kruh - Lunární LAMMAS
Úplněk vždy patřil ženám! Od pradávna se ženy scházely na úplněk, aby oslavily to, co všechny mají společné – moudrý měsíční cyklus uvnitř každé z nás, který nás v období ovulace (úplňku) činí plodnými nositelkami života. Vzpomeneme si na to, že každá žena je dárkyně života, víla, hrdinka, tvořitelka, jedinečná tvář Bohyně
Celý článek
 
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!