Keltský ženský kruh - Lunární LAMMAS

Datum: 21.8.2013 Čas: 18:00 - 21:00
Úplněk vždy patřil ženám! Od pradávna se ženy scházely na úplněk, aby oslavily to, co všechny mají společné – moudrý měsíční cyklus uvnitř každé z nás, který nás v období ovulace (úplňku) činí plodnými nositelkami života. Vzpomeneme si na to, že každá žena je dárkyně života, víla, hrdinka, tvořitelka, jedinečná tvář Bohyně

Lammas, čas úrody, je nejvyšší čas se naučit žit v bohatství a blahobytu, beze strachu a s vděkem. Je čas sklidit to, co vyrostlo ze semen, která jsme dříve zasely. Je to čas hojnosti a blahobytu, kdy rostliny dorostly na polích zasvěcených Velké Matce. V tento čas vzdáváme hold našim

matkám, dárkyním života a děkujeme za úrodu. Pomoci jednoduchých rituálů budeme zkoumat, kolik blahobytu a prosperity si dovolíme ve svém životě mít, a budeme tuto kapacitu jemně a nenásilně rozšiřovat. Budeme oslavovat vše, co nás těší: naše krásná moudrá těla, hojnost, lásku, drobné radosti a velké zázraky. Radost a vděčnost je nejlepší způsob, jak uctít štědrou Matku Bohyni!

Otevřeme si oči, abychom uviděly, jak je každá z nás bohatá, krásná, šťastná a požehnaná! V tohoto pocitu přebytku a přepychu potom můžeme obdarovat láskou své sestry. Budeme se zdobit, malovat, uctívat a oslavovat bohyní v ženách kolem nás.


Společným rituálem a závěrečnou hostinou oslavíme vše, co se nám nejen tento rok povedlo.


Co sebou:
- dáreček pro další ženu – budeme symbolicky uctívat štědrost Matky Zemi projevem vlastní štědrosti
- barvičky na tělo – nejlépe žluté, zlaté
- zlaté, žluté oblečení – nejlépe šaty (nebo jakákoliv jiná barva, která pro Vás představuje hojnost, blahobyt, úrodu)
- pohoštění (oříšky, čokoládičky, sušené ovoce... nebo ideálně něco, co jste osobně vypěstovaly na zahrádce – Vaši “úrodu“)
- rituální předmět (předmět síly, amulet, dárek od babičky, oblíbenou sošku, kamínek nebo třeba obrázek), který umístíte na společný oltář.


Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18,00 - 21,00 hod.
Cena: 350 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Prihlaska na akci


_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!