Keltský ženský kruh - Lunární LITHA

Datum: 6.7.2013 Čas: 18:00 - 21:00
Narozený měsíc nás bude doprovázet lunárním svátkem Litha. Litha – letní slunovrat je moment nejvyšší plnosti. Je to nejdelší den. Je to moment, kdy se můžeme dotknout toho nejhlubšího v nás. Patronka tohoto období je bohyně vody, která pročisťuje naše emoce, když spolu s vodou našich slz necháme odejít hluboko pohřbené zážitky. Společně projdeme procesem očisty vodou.

Tento večer bude zahrnovat jak kratší moonlodge – posvátný kruh sdílení pro ženy, tak kreativní část, kde si vysvětlíme základy prastarého

ženského kouzla – bylinkářství. Poté, co ze sebe smyjeme veškeré pocity, které zatěžovaly naše srdce, si namícháme vlastní kouzelné směsi bylinek, a propojíme se tak s dlouhou linií bylinkářek a léčitelek, které stojí za námi. Společně budeme objevovat tu nejednodušší pravdu – že každá žena je kouzelnice.


Na závěr uděláme rituál vzájemného obdarování– vlastní štědrostí vyjádříme poděkovaní za plnost v našich životech. Stačí přinést pár drobných věcí (svíčky, sošky, doplňky, ale třeba i nějakou sukni), které jsou (téměř) nové, ale které Vám prostě nesedí, a máte pocit, že je nepotřebujete. Vzájemně si potom můžeme prohrabat naše poklady, aby si každá věc našla tu správnou majitelku a aby to, co u jedné ženy leželo rok ve skříni, bylo nejlepším dárkem pro ženu druhou. Budeme tedy všichni odcházet s pocitem plnosti a s pár novými ženskými doplňky.


Budeme oslavovat plnost v našich životech, míchat byliny a dávat si dárky a podporu. Prostě to bude taková kouzelná ženská oslava...

Co s sebou:
- alespoň jeden malý pytlík na bylinky
- pokud chcete – jakékoliv bylinky, o které se chcete podělit
- něco, co pro Vás symbolizuje kouzlo (např. kamínek, obrázek, magickou hůlku, krásný šperk, kotlík :) )
- pár “téměř nových” věcí, které byste chtěly věnovat pro rituál obdarování


Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18,00 - 21,00 hod.
Cena: 350 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Prihlaska na akci
_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!