Keltský ženský kruh - Lunární MABON

Datum: 5.9.2013 Čas: 18:00 - 21:00Místo: MAITREA, Týnská ulička 6
Pravidelná setkání v ženském kruhu zasvěcené Keltské tradici, ženským řemeslům a předávání moudrosti. V rytmech roku Mabon je čas odpočinku a oslavy když po těžké práci konečně sklízíme úrodu. Patronkou Mabonu je Bambha, bohyně země. Její panství je manifestace záměru, vytvoření struktury, uzemnění myšlenek, hmota a kameny.

zemeZemě je náš základní zdroj opory. Pomocí jednoduchých cvičení budeme zkoumat, zda pevně stojíme na zemi – zda dobře cítíme půdu pod nohama. Vytvoříme v sobě pocit existenciálního bezpečí a podpory.


V posvátném ženském kruhu budeme sdílet naše záměry a veřejně dávat sliby, abychom je mohly snáz zhmotnit. Na uctění slibu druhé ženy a abychom lepe zacítily vlastní nohy - si vyměníme jednoduchou masáž chodidel, kterou si na místě naučíme. Společně oslavíme naší schopnost tvořit vlastní realitu za pomoci podpory druhých žen a matky země. Naučíme se základní informace o kamenech. Společně vyzkoušíme, jak této dary matky země můžeme využívat v každodenním životě na harmonizaci, dekoraci, inspiraci a za dalšími účely. Společně si vzpomeneme toto prastaré umění – domácí “magii“ kamenů – kterou ženy na zemi používaly odjakživa.

 

Co s sebou:
- Kameny (krystaly, růženíny, ametysty, všelijaké další... )
- Předmět pro společný oltář, který pro Vás symbolizuje oporu, zemi, pevnost nebo manifestaci
- Tužku a papír / notes

 

Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18,00 - 21,00 hod.
Cena: 350 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Prihlaska na akci


_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!