Keltský ženský kruh - Samhain

Datum: 16.10.2013 Čas: 18:00 - 21:00Místo: MAITREA, Týnská ulička 6
Pravidelná setkání v ženském kruhu zasvěcená keltské tradici, ženským řemeslům a předávání moudrosti. Po krátkém seznámení s keltským kalendářem, bohyněmi-patronkami jednotlivých ročních období a s avalonskou tradicí přejdeme k rituální oslavě keltského Nového roku.

starenaSamhain – keltský Nový rok - nabízí unikátní možnost transformace, je to kouzelné období, ve kterém jsme nuceni se podívat do očí svému strachu a nejistotám a prohlédnout skrz iluze a přesvědčení. Podíváme se společně na vše, co chceme opustit, co potřebujeme nechat umřít – v našem rituálu se toho všeho zbavíme. Poprosíme Stařenu Cerridwyn, aby nás v tomto období změn s láskou držela ve své náruči. Zasejeme také semena svých přání a plánů, které chceme, aby v novém roce rozkvetly.


Vyzkoušíme si BLACK MOON DANCE a naučíme se orientovat ve tmě, abychom se na cestě k sobě neztratily. Pomocí několika jednoduchých cvičení prohloubíme důvěru – samy k sobě, k ženám kolem nás a k životu, abychom měly kapacitu přijmout změny, které nový rok vždy přináší. Společně vše oslavíme.


S sebou můžete přinést:
- malé občerstvení pro závěrečnou oslavu
- pohodlné oblečení - nejlépe tmavé
- předmět (předmět síly, amulet, dárek od babičky, oblíbenou sošku, kamínek nebo třeba obrázek), který umístíte na společný oltář.Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18,00 - 21,00 hod.
Cena: 350 Kč
Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz
Prihlaska na akci


_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!