Oslava ženskosti BRATISLAVA

Datum: 30.5.2013 Čas: 17:30 - 21:30
Během posvátného sdílení v kruhu žen si povíme vše, za co jsme vděčné. Budeme oslavovat vše, co nás těší: naše krásná moudrá těla, hojnost, lásku, drobné radosti a velké zázraky. Radost a vděčnost je nejlepší způsob, jak uctít štědrou Matku Bohyni!

Kdysi, v kmenových společnostech, si ženy byly vědomé toho, jak důležitý je ženský kruh. Scházely se, aby oslavily to, co všechny mají společné – moudrý měsíční cyklus uvnitř každé z nás. Vzpomeneme si na to, že každá žena je dárkyně života, víla, hrdinka, tvořitelka, jedinečná tvář bohyně. Během posvátného sdílení v kruhu žen si povíme vše, za co jsme vděčné.
Budeme oslavovat vše, co nás těší: naše krásná moudrá těla, hojnost, lásku, drobné radosti a velké zázraky. Radost a vděčnost je nejlepší způsob, jak uctít štědrou Matku Bohyni!


Otevřeme si oči, abychom uviděly, jak jsme bohaté, krásné, šťastné zenskosta požehnané! Z tohoto pocitu přebytku a přepychu potom můžeme obdarovat láskou své sestry.  Budeme se zdobit, malovat, uctívat a oslavovat bohyní v ženách kolem nás. Připravte se na tanec, trochu zpěvů a pomocí jednoduchých technik se budeme jemně otevírat vůči většímu přijetí vášně a sebe sama. Budeme si prostě naplno a bez výčitek užívat svého ženství!

Sejdeme se v kouzelném období Beltanu, abychom oslavily krásnou, něžnou a fascinující energii lásky, která pomalu začíná rozkvétat všude kolem nás.

Lásku nejčastěji spojujeme s partnerstvím – s mužem. Zapomínáme však, že je to láska mezi ženami – sesterská podpora – která vyživuje ženu, a dodává jí to, co často marně hledá u partnera – totální pochopení a přijetí.

Podíváme se na naše vztahy jak s muži, tak se ženami. Budeme si vyprávět mýty a rituály Beltanské noci, abychom odešly plné inspirace do osobního i partnerského života. Necháme se vzájemně inspirovat a léčit, aby naše láska mohla znovu plynout.

Seminář je vhodný pro ženy každého věku.

Toto setkání proběhne v kruhu žen, kde vytvoříme posvátný a bezpečný prostor pro sdílení našich príběhů. Vytvoříme podporující skupinu, ve které můžeme vzájemně sledovat růst a změny v našich životech, uctívat navzájem naše příběhy, vykonávat léčivé rituály a nechat se inspirovat jedna druhou.

Necháme se vzájemně inspirovat a léčit, aby naše láska mohla znovu plynout. Propojíme se mezi sebou a spojíme své linie, abychom mohly uctít každou ženu pro to, co je: jedinečné ztvárnění Bohyně.

Cena: 25 EUR

Co s sebou:
- Rituální předmět na společný oltář
- Malé pohoštění (červené ovoce, oříšky, sušenky, čokoláda na sdílení ve skupině)
- Šaty nebo sukni – nejlépe dlouhé, ve které se cítíte krásná
- Třpytky, barvičky (nechemické) na tělo
- Květiny

Je potrebné sa dopredu prihlásiťa to e-mailom: andrea@livingart.sk,

prípadne telefonicky: 0903 425 888

_ADD_TO_MAIL
 

Menstruační kalendář zdarma!

Zaregistrujte se k odběru novinek a dostanete na zadanou e-mailovou adresu menstruační kalendář úplně zdarma!