Dáváme dál

Angažujeme se v různých charitativních akcích.

Na podzim roku 2015 jsem zjišťovala podmínky k získání povolení postavit stúpu v Bhútánu, získala jsem odpověď od kláštera Kila Gompa žádající o pomoc s rekonstrukcí jejich tří starověkých stúp. Následně jsem klášter navštívila, setkala se s Asha Lamou a samotnými jeptiškami a zjistila, že nejen stúpy vyžadují urgentní pozornost, aby mohly být zachovány pro budoucí generace, ale je toho zde mnohem víc, co je třeba udělat.
Dlouhodobě podporuji dívčí kapelu VESNA, která propojuje tradiční hudbu spojenou s kořeny Slovanství. Vesna je nová česká dívčí kapela zpočátku nazývaná jako „dívčí Čechomor“. V listopadu r. 2018 vydala svou debutovou desku Pátá bohyně, která obsahuje symfonické písně spojené s folklórem s příchutí elektroniky. Tematicky se hudba vyznačuje inspirací slovanskými kořeny, intimními ženskými texty a mystickou snovostí.
Podporuji také rozrůstající se biofarmu na jihu Moravy, kde pěstují s láskou k přírodě i lidem zeleninu, ovoce, bylinky, víno a květiny.
Svou podporu zaměřuji pro ženy, pro možnost vykonávat jejich poslání, ale rovněž rozšíření svobodného výběru, jak, s kým a i kde rodit.

AŤ STOJÍ

Podporuji také projekt na podporu vzniku porodních domů a center.

AŤ ŽIJÍ

Podporuji také projekt na vzdělávání porodních asistentek pro práci v porodních domech a centrech.

ZAČÍT ZNOVU

Podporuji i úrojekt Začít znovu - podpora rodin, kterým zemřelo miminko